yeki
08 بهمن 1401 - 22:57

فتنه های دشمن بر علیه باعث قوت و سربلندی نیروهای مسلح می شود

قزوین-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: هرجا دشمن علیه سپاه، نیروهای نظامی و کشور فتنه‌ای به پا کرد کرد این فتنه مایه قوت و سربلندی نیروهای مسلح و نظام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی معبودی بعد از ظهر شنبه در دیدار با شورای تامین استان قزوین اظهار کرد: اشرارترین های عالم سپاه را تروریست اعلام کرده اند و اگر این جماعت از سپاه تعریف کنند باید به سپاه شک کرد.

وی افزود: امروز فرزندان رشید و قهرمان این کشور به دلیل مبارزه با استکبار و تروریست های عالم و دفاع از مظلومان منطقه تروریست خطاب شده اند و این عنوان از سوی سردرمداران سلطه و تروریست ها بیان شده است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: نیروهای نظامی و امنیتی ما به لحاظ معنویت و ارتباطی که با ولایت دارند در ذیل ذیل حبل الله قرار دارند و هرکسی که در ذیل حبل الله قرار بگیرد بدون شک از گزند دشمنان دور خواهد بود.

وی با اشاره به شهادت شهید سلیمانی عنوان کرد: دشمن فکر می کرد با شهادت او به موفقیت می رسد اما با این اقدام عزت شهید سلیمانی بیشتر شده و نزد مردم عالم محبوب تر شد.

حجت الاسلام معبودی عنوان کرد: با این اقدام نابخردانه پارلمان اروپا نقش سپاه در مقابله با تروریست جهانی بسیار نمایان تر شد.

وی در پایان با بیان اینکه نیروهای مسلح ما متصل به سرچشمه ناب ولایت هستند، یادآور شد: هرجا دشمن علیه سپاه، نیروهای نظامی و مجموعه هایی از کشور فتنه ای به پا کرد کرد این فتنه مایه قوت و سربلندی نیروهای مسلح و نظام شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1003687